1. SKIP_MENU
 2. SKIP_CONTENT
 3. SKIP_FOOTER

Megnyugtató információk a börtönkórházzal kapcsolatban

Megnyugtató információk a börtönkórházzal kapcsolatban A Gróf Tisza István Kórház épülete előtt tartott hivatalos sajtótájékoztatót 2017. július 12-én 15 órától Kulcsár Gergely, a Jobbik országgyűlési képviselője. Ennek apropóján megkértük Dr. Muraközi Zoltánt, kórházu... Teljes cikk...

Lerakták az M4-es román határig tartó szakaszának alapkövét

Lerakták az M4-es román határig tartó szakaszának alapkövét Ünnepélyes keretek közt kedden lerakták az M4-es autópálya Berettyóújfalu-Nagykereki (román országhatár) közti szakaszának alapkövét. Teljes cikk...

Összdolgozói értekezlet a Gróf Tisza István Kórházban

Összdolgozói értekezlet a Gróf Tisza István Kórházban Dr. Muraközi Zoltán, a Gróf Tisza István Kórház főigazgatója 2017. június 28-án értekezletet tartott az intézmény dolgozói számára, melynek apropója a Fogvatartottak Egészségügyi Ellátó Központjával („börtönkórhá... Teljes cikk...
 • Megnyugtató információk a börtönkórházzal kapcsolatban

  Megnyugtató információk a börtönkórházzal kapcsolatban

 • Lerakták az M4-es román határig tartó szakaszának alapkövét

  Lerakták az M4-es román határig tartó szakaszának alapkövét

 • Összdolgozói értekezlet a Gróf Tisza István Kórházban

  Összdolgozói értekezlet a Gróf Tisza István Kórházban

Previous
Next
Hiba
 • Hiba történt a hírcsatorna adatainak beolvasásakor

Az Ezredévi emlékműnél emlékeztek

Himnuszunk eléneklésével és Lisztes Éva köszöntő szavaival vette kezdetét az Erzsébet téren megrendezett nemzeti összetartozás napi emlékműsor 2017. június 6-án. KÉPGALÉRIA


A Nadányi Zoltán Művelődési Ház vezetője elmondta, a Magyar Országgyűlés 2010. május 31-én iktatta törvénybe, hogy a trianoni békediktátum aláírásának napja, június 4-e a nemzeti összetartozás napjaként legyen Magyarország nemzeti napja. Az Országgyűlés a törvény elfogadásával kinyilvánította: „a több állam fennhatósága alá vetett magyarság minden tagja és közössége része az egységes magyar nemzetnek, melynek államhatárok feletti összetartozása valóság, s egyúttal a magyarok személyes és közösségi önazonosságának meghatározó eleme”.

Az összetartozás napja 2017 16Az összetartozás napja 2017 20

Az idei megemlékezésen a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola diákjainak műsorát láthattuk, melyet Teberánné Körtvélyesi Éva tanárnő állított össze.

A rendezvény végén a megemlékezés koszorúit helyezték el városunk Önkormányzatának vezetői, a Hajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal Berettyóújfalui Járási Hivatalának vezetője, a Berettyóújfalui Tankerületi Központ képviselői, a pártok képviselői és városunk polgárai. Az emlékműsor a szózat eléneklésével ért végett.