1. SKIP_MENU
 2. SKIP_CONTENT
 3. SKIP_FOOTER

A költészet napját ünnepeltük

A költészet napját ünnepeltük A magyar költészet napját Magyarországon 1964 óta, József Attila születésnapján, április 11-én tartják, melyet városunkba a Járási Hivatal Fráter László-termében ünnepeltünk. A rendezvény vendége Varró Dániel költő volt. K&Ea... Teljes cikk...

Berettyóújfalu Város Önkormányzata kérdőíve – 2019

Berettyóújfalu Város Önkormányzata kérdőíve – 2019 Kedves berettyóújfalui Polgár! Önkormányzatunk számára kiemelten fontos megismerni az itt élők véleményét a településen megvalósuló fejlesztésekkel, önkormányzati intézkedésekkel kapcsolatban, ezért kérjük, legyen szíves pár p... Teljes cikk...

A jó idő beköszöntével tovább épül-szépül városunk

A jó idő beköszöntével tovább épül-szépül városunk Mindannyiunk számára látható, mekkora intenzitással zajlanak a „Berettyóújfalu, az egészséges zöldváros” című projekt munkálatai, hiszen a város több pontján is dolgoznak a közterületek felújításán. Az eddig elkészült projektel... Teljes cikk...
 • A költészet napját ünnepeltük

  A költészet napját ünnepeltük

 • Berettyóújfalu Város Önkormányzata kérdőíve – 2019

  Berettyóújfalu Város Önkormányzata kérdőíve – 2019

 • A jó idő beköszöntével tovább épül-szépül városunk

  A jó idő beköszöntével tovább épül-szépül városunk

Previous
Next

2017-ben a Liget Szépe Kállai Krisztina

Papp Máté, a rendezvény ötletgazdája és megvalósítója immár 5. alkalommal szervezte meg a Liget Szépe szépségversenyt a Bihar Termálliget strand- és termálfürdőben. Idén 18 lány nevezett a megmérettetésre és 11 lány került a döntőbe, augusztus 13-án pedig Kállai Krisztina örülhetett a legjobban, hiszen az ő fejére került a korona, ő lett a Liget Szépe 2017-ben. KÉPGALÉRIA


Az Alma együttes vidám és játékos koncertjével vette kezdetét a Liget Szépe rendezvény, mely előadással a gyermekeknek kedveskedtek a szervezők. 15 órától konfetti eső jelezte az 5. születésnapját jubiláló esemény kezdetét, majd a döntőbe jutott lányok foglalták el a színpadot, hogy elvarázsolják a zsűrit és a közönséget is, akik három fordulóban vonultak a zsűri és a közönség elé. Az első fordulóban hétköznapi ruhában, majd fürdőruhában, végül alkalmi öltözetben mutatták meg bájaikat.

Liget Szépe 2017 012Liget Szépe 2017 096

A 11 döntős lányra facebook-on és a helyszínen is lehetett szavazni, de nézzük meg, hogy kik is jutottak a döntőbe:

Kovács Anita (Szentpéterszegről), Sólyom Alexandra (Csökmőről), Nagy Éva (Nagyváradról), Kállai Krisztina (Bihartordáról), Pap Alexandra (Berettyószentmártonból), Fekete Zsófi (Berettyóújfaluból), Csobolya Anett (Debrecenből), Kiss Zsófi (Körösszakálból), Boka Fanni, (Berettyóújfaluból), Csomós Alexandra (Biharkeresztesről), Varga Vivien (Derecskéről).

A rendezvény két műsorvezetője, Nagy Apolka és Papp Máté gondoskodtak a vidám és feszültségkeltő percekről egyaránt.

Liget Szépe 2017 021Liget Szépe 2017 047

Az egyes fordulók között Midnight Leroy illuzionista káprázatos mutatványát és Liszter Sándor előadást is hallhattuk. A végső döntés előtt egy leánykérésre is sor került a színpadon. Csobolya Anettet párja lepte meg a nem mindennapi leánykéréssel. Ezúton is sok boldogságok kívánunk az ifjú párnak.

A zsűri döntése alapján végül az alábbi eredmények születtek:

A Liget Szépe 2017-ben Kállai Krisztina

Másod udvarhölgy: Kovács Anita

Első udvarhölgy: Fekete Zsófi

Közönség díjas: Kállai Krisztina

Facebook díjas: Varga Vivien lett.

Liget Szépe 2017 090Liget Szépe 2017 072

A zsűri tagjai az alábbiak voltak: Bondár Sándor, a Herpály-Team Kft. igazgatója, Bónácz János, Berettyóújfalu város alpolgármestere, Juhász Boglárka, a Liget Szépe 2016 győztese, Liszter Sándor, mulatós előadó, Kóta Mónika, a Mona Paris tulajdonosa, Diószegi-Bundik Nikolett, a Simi Divat képviselője, Karácsony Ildikó, a Bónusz Piac tulajdonosa, Bere Melinda, a Liget Szépe hivatalos fodrásza, Kerekes Dóra, a Liget Szépe hivatalos sminkese, Szilágyi Imréné, a TEJ-Transzport Kft. képviselője, Szurmai Tamás, aqua zumba oktató.

Liget Szépe 2017 108Liget Szépe 2017 109

A 2017-es Liget Szépe támogatói: Berettyó Kulturális Központ Médiacsoportja, Berettyó Tv, Bihari Hírlap, Berettyó Rádió, Berettyóhír, Makk Kálmán Mozi, Rácz Gyuláné AVON, Bere Melinda, Kerekes Dóra, Bűbáj szépség- és egészségház, József Attila lakótelepi Szolárium Stúdió, Bónusz Piac, Mona Paris, Simi Divat, Buzás Lászlóné, 94 Nagy Pékség Kft, Tej-Transzport Kft, Móló Panzió és Étterem, Winkler Papírbolt, Németh 99 Bt.

A Liget Szépe rendezvényt az Euróvízios Dalfesztiválon is résztvevő Freddie koncertje zárta.

Liget Szépe 2017 114Liget Szépe 2017 115