1. SKIP_MENU
 2. SKIP_CONTENT
 3. SKIP_FOOTER

A költészet napját ünnepeltük

A költészet napját ünnepeltük A magyar költészet napját Magyarországon 1964 óta, József Attila születésnapján, április 11-én tartják, melyet városunkba a Járási Hivatal Fráter László-termében ünnepeltünk. A rendezvény vendége Varró Dániel költő volt. K&Ea... Teljes cikk...

Berettyóújfalu Város Önkormányzata kérdőíve – 2019

Berettyóújfalu Város Önkormányzata kérdőíve – 2019 Kedves berettyóújfalui Polgár! Önkormányzatunk számára kiemelten fontos megismerni az itt élők véleményét a településen megvalósuló fejlesztésekkel, önkormányzati intézkedésekkel kapcsolatban, ezért kérjük, legyen szíves pár p... Teljes cikk...

A jó idő beköszöntével tovább épül-szépül városunk

A jó idő beköszöntével tovább épül-szépül városunk Mindannyiunk számára látható, mekkora intenzitással zajlanak a „Berettyóújfalu, az egészséges zöldváros” című projekt munkálatai, hiszen a város több pontján is dolgoznak a közterületek felújításán. Az eddig elkészült projektel... Teljes cikk...
 • A költészet napját ünnepeltük

  A költészet napját ünnepeltük

 • Berettyóújfalu Város Önkormányzata kérdőíve – 2019

  Berettyóújfalu Város Önkormányzata kérdőíve – 2019

 • A jó idő beköszöntével tovább épül-szépül városunk

  A jó idő beköszöntével tovább épül-szépül városunk

Previous
Next

Áprilistól új funkciók, szolgáltatások érhetők el a Berettyó Kártyával

A Berettyó Kártya 2019 áprilisától az eddig papír alapon működő települési támogatások kezelésére is alkalmassá válik. – A Berettyó Televízió videójával

A támogatásokat ezután is ugyanúgy lehet felhasználni, csak a papír alapú utalványokat az elektronikus utalvány, azaz a kártyára töltött pontok váltják fel. A kártyabirtokosok a feltöltött – forinttal egyenértékű – pontokkal az arra kijelölt üzletekben vásárolhatnak élelmiszert, gyógyszert, tanszert, tüzelőt.

Bővült a kártyaelfogadóhelyek listája is,

amennyiben nincs még Berettyó Kártyája igényelje az ügyfélszolgálaton nyitvatartási időben

a Szent István tér 11. szám alatt (Rendezvényház). 


Nyitva:
Hétfő-Szerda: 08.00-16.00 
Csütörtök: 10.00-18.00 
Péntek: 08.00-12.00

Nagyításhoz katt a képre!

bkelfogadohely