1. SKIP_MENU
 2. SKIP_CONTENT
 3. SKIP_FOOTER

Elindult a Berettyóújfalu mobil applikáció

Elindult a Berettyóújfalu mobil applikáció A mai naptól elérhető, és ingyenesen bárki számára letölthető a Berettyóújfalu mobil applikáció, melynek segítségével még gyorsabbá és könnyebbé válik a kommunikáció a lakosság és az önkormányzat között. Erről t... Teljes cikk...

Város Napja 2019

Város Napja 2019 2019. május 23-án a Vörösmarty téren, Báthory Gábor szobrának megkoszorúzásával kezdődtek Berettyóújfaluban a város napi ünnepi rendezvények, majd a megújult Népliget átadása következett. Ezután az ünnepi képviselő-testületi ül&e... Teljes cikk...

Megtörtént a Büntetés-végrehajtási Egészségügyi Központ ünnepélyes alapkőletétele

Megtörtént a Büntetés-végrehajtási Egészségügyi Központ ünnepélyes alapkőletétele 2019. május 22-én ünnepélyes keretek között került sor a Büntetés-végrehajtási Egészségügyi Központ alapkőletételére Berettyóújfaluban, a Gróf Tisza István Kórház melletti területen. KÉPGALÉRIA Teljes cikk...
 • Elindult a Berettyóújfalu mobil applikáció

  Elindult a Berettyóújfalu mobil applikáció

 • Város Napja 2019

  Város Napja 2019

 • Megtörtént a Büntetés-végrehajtási Egészségügyi Központ ünnepélyes alapkőletétele

  Megtörtént a Büntetés-végrehajtási Egészségügyi Központ ünnepélyes alapkőletétele

Previous
Next

Jó hír a kerékpárosoknak

A jó idő beköszöntével egyre többen veszik elő kerékpárjukat akár a munkába vagy bevásárolni igyekvők, a sportolni szándékozók vagy csak a friss levegőn kikapcsolódni szándékozók egyaránt. Szerencsések vagyunk, hiszen Berettyóújfalu számos pontja elérhető már biztonságos kerékpárúton, de örömteli hír, hogy idén újabb szakaszok épülnek, illetve egyes részek megújulnak városunkban.

kerekparut 03Berettyóújfalu belterületén jelenleg közel 10 km hosszúságú kerékpárút található - tudtuk meg Muraközi István polgármestertől - ami idén a mintegy 340 millió forintból megvalósuló pályázatnak - és a berettyóújfalui kivitelezőnek - köszönhetően másfél kilométerrel növekszik. A kivitelezés során megújul a teljes berettyószentmártoni szakasz, illetve új kerékpárút épül a Berettyó-laposon Bakonszeg irányába a várost jelző tábláig. A Földesi utcai kerékpárút kibővül a Nefelejcs és a Béke utcák közötti szakasszal, valamint hamarosan új úton kerékpározhatunk a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskolától a Csendes temetőig.

 - A munkálatok az esős idő ellenére jól haladnak, várhatóan őszig mindenhol birtokba vehetik a kerékpárosok az új szakaszokat. Örömmel látjuk, hogy az eddig megépült kerékpárutakat is sokan használják, és egyre többen tesznek azért városunkban, hogy elmondhassuk "Berettyóújfalu, az egészséges város"- zárta mondandóját a polgármester. 

kerekparut 04